DELL bezdrôtová optická MS5120W k notebooku, šedá

Kód: MODE570-ABHL
Neohodnotené
Značka: DELL
€26,50 €22,08 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehľad
Myš možno ľahko pripojiť k ľubovoľnému počítaču, a to cez 2,4GHz bezdrôtové rozhranie alebo rozhranie Bluetooth. Jej programovateľné tlačidlá a 36-mesačná výdrž batérie vám zvýši produktivitu.

Vlastnosti
Typ zariadenia: Myš
Farba: Šedá
Technológia prepojenia: Bezdrôtová
Rozhranie: 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Technológia detekcie pohybu: Optická
Počet tlačidiel: 7
Rozlíšenie pohybu: 1600 dpi
Vlastnosti: Swift Pair
Batérie: Typ AA, Prevádzková doba (až) 36 mesiace
Požadovaný operačný systém: Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7/8 / 8.1 / 10
Rozmery (ŠxHxV): 6.15 cm x 10.45 cm x 3.83 cm
Váha: 73.7 g
Záruka: 3 years Advanced Exchange Service

Pripojte sa hladko
Pripojenie v duálnom režime zahŕňa bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz a pripojenie Bluetooth 5.0, takže môžete pomocou preferovaného režimu spárovať a pripojiť sa k takmer akémukoľvek počítaču.

Jednoduché párovanie
Pomocou Microsoft Swift pair okamžite spárujte myš s notebookom Windows pomocou rozhrania Bluetooth, takže nemusíte zakaždým konfigurovať nastavenia systému Windows. Táto myš je tiež kompatibilný s rôznymi operačnými systémami, vrátane Windows, Mac, Chrome, Linux a Android.

Postavené tak, aby vydržalo
Pracujte až 36 mesiacov na jednej batériu - to je trikrát dlhšie než u modelov predchádzajúcej generácie - a zabudnite na dobíjanie denne, týždenne alebo dokonca mesačne. Vďaka tomu môžete hladko pokračovať vo svojich úlohách, bez toho aby ste sa museli zaoberať výmenou batérií.

Jednoducho spoľahlivé
Ak bude vaša myš v rámci trojročnej záruky chybná, služba Advanced Exchange Service Dell vám dodá náhradnú jednotku nasledujúci pracovný deň. Dôsledné testovanie naprieč systémy Dell zabezpečuje, že je vaša myš plne spoľahlivá a pripravená, čo uľahčuje nasadenie v stovkách systémov Dell.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdôtové
Záruka: 3 roky
Typ myši: Kancelárska