DELL Bezdrôtová optická myš WM126 čierna

Kód: MODE570-AAMH
Neohodnotené
Značka: DELL
€13,40 €11,17 bez DPH
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

DELL Bezdrôtová optická myš WM126 čierna

Pracujte a hrajte dlhšie vďaka batérii s dlhou výdržou

1-ročná výdrž batérie poskytuje úplnú istotu, že vám napájanie vydrží dlhšie prakticky kdekoľvek.

Pohodlný dizajn

Pracujte pohodlne vďaka dômyselne tvarovanému dizajnu, ktorý je príjemný pre každú ruku. Myš má tri klikacie tlačidlá (ľavé, stredné a pravé) a zahŕňa posuvné koliesko na jednoduché používanie.

Rýchle nastavenie a jednoduchá inštalácia

Myš môžete hneď zapojiť a používať pomocou dodávaného prijímača. Nevyžaduje sa žiadny softvér ani ovládače. Ak však chcete naplno využívať technológiu univerzálneho párovania Dell (Dell Universal Pairing) a pripájať až 6 kompatibilných zariadení k jednému prijímaču, prejdite na stránku Dell.com/pair a stiahnite si požadovaný softvér.

Kompatibilita

Windows 7/8/8.1/10/Server, Linux, Android, Chrome

Obsah balenia

Bezdrôtová myš Dell-WM126
Batéria 1AA
USB prijímač
Dokumentácia

Záruka

1 rok

Prehlad:
Bezdrôtová myš Dell WM126 vám ponúka každodenný bezdrôtový výkon s vynikajúcou výdržou batérie. Je navrhnutá na vytvorenie pracovného priestoru bez zbytočných káblov so spoľahlivým bezdrôtovým pripojením RF typu Plug and Play. Táto bezdrôtová myš poskytuje spoľahlivý výkon a stabilné bezdrôtové pripojenie cez bezdrôtový hardvérový kľúč RF v rozhraní USB. Jeho funkcia Plug and Play umožňuje jednoduchú inštaláciu, takže používatelia môžu začať používať myš v priebehu niekoľkých minút, a to bez mätúceho softvéru alebo požiadaviek na inštaláciu. Vďaka malým rozmerom a bezdrôtovému pripojeniu je bezdrôtová myš Dell WM126 skvelým riešením pre používateľov na cestách.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdôtové
Záruka: 1 rok
Typ myši: Kancelárska
Položka bola vypredaná…