DELL KB813, SmartCard, USB klávesnica, SK layout, Black

Kód: KEDE-KB813-BKB-CSK
Neohodnotené
Značka: DELL
€35,90 €29,92 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

 Bezpečne a pohodlne

Prístup k zabezpečeným počítačom či sieťam priamo z vašej klávesnice. Klávesnica Dell Smart Card Keyboard KB813 má integrovanú čítačku čipových kariet pre jednoduchú identifikáciu.

   Spoľahlivo

Pripojenie káblom USB zaisťuje bezpečné a rýchle prenosy dát a nepotrebujete k nemu batérie. Klávesnica odolná proti poliatiu bráni ťažkostiam pri nevyhnutných nehodách s nápojmi.

   Pohodlne a ticho

Nízka tlačidlá na klávesnici plnej veľkosti s odnímateľnou opierkou pre dlane umožňujú pohodlnú prácu. Klávesnica navrhnutá pre hladké a tiché písanie znižuje rušenie

Klávesnica KB813 s čítačkou čipových kariet od spoločnosti Dell ™ ponúka vysoké zabezpečenie. Ide o komplexné riešenie pre ochranu dát a duševného vlastníctva vďaka pohodlné a štýlové klávesnicu s integrovanou čítačkou čipových kariet. Táto klávesnica s čítačkou čipových kariet ponúka pre pohodlné písanie dlhodobú výdrž, odolnosť proti poliatiu, nízka a tichá tlačidlá a odnímateľnou opierku na dlane. Pripojenie káblom zaisťuje bezpečné a rýchle prenosy dát a overovania. Kábel USB možno ľahko pripojiť prakticky ku všetkým počítačom Dell. Tento výrobok bol testovaný a overený so zariadeniami Dell. Ak ho používate so zariadením Dell, vzťahuje sa naň technická podpora spoločnosti Dell.

Compliant with the specification of ISO7816 (ISO / IEC7816-3 Class A / B / C štandard)

Dodatočné parametre

Kategória: Káblové
Záruka: 1 rok