DELL Laserová myš MS3220 USB Titan Gray

Kód: MODE-570-ABHM
Neohodnotené
Značka: DELL
€19 €15,83 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Myš Dell Laser Wired Mouse MS3220 umožnuje vysoko presné ovládanie pocítaca. Vdaka lahko prístupným predvolbám DPI môžete jednoducho ovládat niekolko obrazoviek, ci už ide o 4K obrazovky s citlivostou 3 200 DPI alebo obrazovky s nižším rozlíšením a ovela nižšou citlivostou.

Vysoká presnost
Pracujte rýchlejšie a chytrejšie s laserovou myšou Dell MS3220. Citlivost 3200 DPI vám umožnuje plynulú a lahkú navigáciu napriec 4K monitory s vysokým rozlíšením. Jediným kliknutím na prepínacie tlacidlo môžete v priebehu niekolkých okamihov upravit svoje preferované predvolené DPI.

Rýchly prístup
Dve tlacidlá zástupcov vám umožní lahko sa pohybovat tam a spät rýchlo cez webové stránky. Alebo môžete tieto tlacidlá zástupcov naprogramovat podla vašich preferovaných príkazov alebo aplikácií.

Jednoduchá správa
Správca periférií Dell vám umožní pohodlne prispôsobit a spravovat vaše klávesnice a myši. U laserovej myši Dell Laser môžete lahko programovat skratky, získat stav pripojenia a najnovšie aktualizácie firmvéru.

Všestranný dizajn
Vdaka symetrickému dizajnu je skvelý pre lavákov i pravákov. To umožnuje jednoduché nasadenie v celej organizácii.

Najlepšie na pocítacoch Dell
Dôsledné testovanie zaistuje, že táto myš je navrhnutá tak, aby dokonale fungovala so systémami Dell. Lahko zapojte a hrajte sa bez problémov s nastavením.

Bezproblémová služba
Služba Advanced Exchange Service Dell vám dodá náhradnú jednotku nasledujúci pracovný den, ak dôjde k poškodeniu myši pocas trojrocnej zárucnej doby.

Vlastnosti

   USB
   Technológia: Laserová (3200 dpi)
   Počet tlačidiel: 5
   Skrolovacie koliesko: Áno
   Farba: Sivá

Dodatočné parametre

Kategória: Káblové
Záruka: 3 roky
Typ myši: Kancelárska