Lenovo Qreator 27 27"QHD 3840x2160 16:9 1300:1 400cd 4ms HDMI DP USB repro Grey

Kód: MNLE-66B7RAC1EU
Neohodnotené
Značka: LENOVO
€633,30 €527,75 bez DPH
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Prehlad

Štýlový a inteligentný monitor Lenovo Qreator 27 je elegantným a súcasne praktickým doplnkom vášho domova. Tvorcovia obsahu a multimédií ocenia, že im displej monitora Qreator s rozlíšením 4K UHD ponúka väcší priestor s jasným zobrazením všetkých detailov. Panel IPS prináša farby v ich najvernejšej podobe a každá snímka a grafika preto vyzerá tak realisticky, ako nikdy predtým. Integrované 98 % pokrytie farebného priestoru DCI-P3 a 99 % pokrytie farebného priestoru sRGB spolu s 10-bitovým farebným výstupom poskytujú širokú škálu farieb, a preto sa tento monitor môže stat vaším dokonalým spolocníkom pocas úprav videí, obrázkov a prezentácií, pricom vás nesklame ani pri obcasnom hraní hier. Displej je vybavený funkciou Smart Crystal Sound, vdaka ktorej sa intenzita zvuku zosilnuje a zoslabuje synchrónne s pohybom na obrazovke. Ked budete upravovat videá alebo sledovat film, vdaka panelu obrazovky, ktorý funguje aj ako membrána reproduktora, sa ocitnete priamo v centre diania. Riešenie s jedným káblom s konektorom USB-C vám umožní jednoducho sa pripojit, tvorit a premietat vlastnú prácu a súcasne optimalizovat energetickú spotrebu vdaka funkcii1 Smart Power. Bezdrôtové nabíjanie na stojane monitora obmedzuje množstvo predmetov na stole a umožnuje nabíjat kompatibilné smartfóny a príslušenstvo.

1. Port USB-C poskytuje kompatibilným zariadeniam napájací výkon až 80 W.
Vlastnosti a výhody

   Navrhnutý tak, aby vo vás prebudil kreativitu: Monitor Lenovo Qreator 27 predstavuje dokonalú kombináciu bohatých vizuálnych prvkov a ocarujúceho zvuku. Displej s technológiou IPS, rozlíšením UHD (3 840 × 2 160), širokými pozorovacími uhlami a takmer bezrámovou konštrukciou na štyroch stranách vám pomôže vykonávat prácu v tej najvyššej kvalite. Editori videí a retušéri obrázkov môžu nerušene pracovat s prirodzenými farbami, pretože monitor ponúka 10-bitovú farebnú hlbku, 98 % pokrytie farebného priestoru DCI-P3, 99 % pokrytie farebného priestoru sRGB a podporu 1,07 miliardy farieb. Farebná presnost, ktorá je z výroby kalibrovaná na hodnotu Delta E<2, ponúka presné tóny a odtiene a pri úpravách alebo kolorizácii poskytuje úchvatný obraz.
   Viac než len pohlcujúci zážitok: Displej je vybavený technológiou Smart Crystal Sound, ktorá pomocou integrovaného panela smeruje zvuk k používatelovi a optimalizuje ho podla deja prebiehajúceho na obrazovke, vdaka comu získate pohlcujúci audiovizuálny zážitok, aký si urcite budete chciet zopakovat. Monitor Qreator, ktorý je vytvorený pre milovníkov zábavy i nadšencov do práce, dokonale kombinuje panel kompatibilný so štandardom DisplayHDR 400 s rozlíšením UHD. Vdaka tomu získate velmi intenzívny vizuálny zážitok bez ohladu na to, ci pracujete, alebo si len v pokoji užívate svoj oblúbený film.
   Všestranné možnosti pripojenia bez kompromisov: Z hladiska možností pripojenia sa monitor Qreator rozhodne nedrží spät. Funkcia bezdrôtového nabíjania na stojane monitora umožnuje nabíjat kompatibilné smartfóny a príslušenstvo, cím sa minimalizuje neporiadok na stole. Môžete sa pripojit k viacerým zariadeniam a pochválit sa svojimi výtvormi tak, že obsah zobrazíte a budete zdielat okrem rozhraní HDMI a DisplayPort, ktoré máte k dispozícii, aj prostredníctvom plne funkcného portu USB typu C druhej generácie. Monitor ponúka riešenie s jedným káblom a funkciou Smart Power1, ktorá efektívne optimalizuje distribúciu napájania až do 80 W, vdaka comu môžete pracovat s údajmi, videami a zvukom použitím zariadení kompatibilných so štandardom USB-C. Funkcia Super Charge2 okrem toho ponúka možnost maximalizácie napájania prenosného pocítaca s výkonom 96 W.

   2. Uvedené ako maximálny napájací výkon. Skutocný napájací výkon sa môže líšit v závislosti od pripojených zariadení alebo konfigurácie monitora a v prípade pripojenia dalších portov USB alebo nastavenia vyššieho jasu môže skutocný napájací výkon klesat.
   Technológia, ktorá odhalí váš skutocný potenciál: Tento monitor umožnuje tvorit bez akýchkolvek kompromisov týkajúcich sa kvality. Kalibrácia farieb z výroby pritom poskytuje bohatý vizuálny zážitok bez nutnosti dalších úprav. Herní nadšenci ocenia technológiu AMD FreeSync™, ktorá im umožnuje držat krok s hrou vdaka tomu, že ponúka hranie bez trhania a zasekávania obrazu. Rýchla doba odozvy 4 ms minimalizuje rozmazanie obrazu spôsobené pohybom, vznik pruhov a zdvojenie obrazu. Tento monitor s certifikáciou Eye Comfort od spolocnosti TÜV Rheinland využíva technológiu obmedzujúcu blikanie a odlesk svetla, vdaka comu sa minimalizuje namáhanie ocí a zvyšuje sa efektivita práce. Vdaka kombinácii moderných vlastností a štýlového dizajnu je monitor Qreator ideálnou volbou pre domácnosti aj kancelárske priestory.

Displej
Velkost panela 27 palcov
Rozlíšenie 3 840 × 2 160
Typ panela Takmer bezrámová konštrukcia na štyroch stranách
Technológia IPS (In-Plane Switching)
Podsvietenie WLED
Jas (typický) 320 cd/m˛
Jas (maximálny) 400 cd/m˛
Pomer strán 16:9
Obnovovacia frekvencia 60 Hz
Doba odozvy 4 ms (úroven 4)
5 ms (úroven 3)
6 ms (úroven 2)
8 ms (úroven 1)
Kontrastný pomer (typický) 1300:1
Dynamický kontrastný pomer (typický) 3 M : 1
Pozorovacie uhly (H × V) 178°/178°
Pokrytie farebného spektra 98 % DCI-P3
99 % sRGB
Podpora farieb 1,07 miliardy
Súlad so štandardom HDR DisplayHDR™ 400
Antireflexná úprava Áno
Možnosti pripojenia
Možnosti pripojenia 1 × USB typu C druhej generácie (alternatívny režim DP 1.2)
2 × HDMI 2.0
1 × DP 1.4
1 × kombinovaný zvukový konektor (3,5 mm, vstup/výstup)
1 × USB 3.2 druhej generácie (cez USB typu C)
2 × USB 3.2 prvej generácie (cez USB typu A)
1 × USB 3.2 prvej generácie (cez USB typu C)
Multimédiá
Integrované reproduktory V paneli integrované reproduktory s funkciou Smart Crystal Sound
Špeciálne funkcie
Kalibrácia z výroby Áno (priem. delta E<2)
Softvér Áno (Lenovo Artery, Lenovo Display Control Center)
Technológia synchronizácie AMD FreeSync™
Mechanické funkcie
Uhol naklonenia (dopredu/dozadu) -5° / 22°
Možnost použitia držiaka VESA Áno, 100 × 100 mm
Slot na zámok Kensington Áno
Certifikácia
CCC Áno
Certifikácia pre prchavé organické zlúceniny (VOC) Áno
RoHS (EÚ 2002/95/EC) Áno
Certifikácia pre systém Windows Windows 7, Windows 10
Cínska norma o energetickej efektívnosti Úroven 1
TÜV Rheinland Eye Comfort Áno
Napájanie
Spotreba energie Typická/maximálna: 40 W/180 W
V režime vypnutia: < 0,3 W
V režime spánku: < 0,5 W
Napájanie prostredníctvom rozhrania USB typu C (W) Áno (Super Charge až do 96 W)
Technológia Smart Power Áno (až do 80 W)
Bezdrôtové nabíjanie Áno (až do 15 W*) s certifikáciou Qi
* Funkcia bezdrôtového nabíjania vyžaduje, aby mobilný telefón podporoval túto funkciu.
Vyžadované napätie Striedavé napätie 100 až 240 V (50 – 60 Hz)
Rozmery
Velkost zabaleného produktu (h × v × š) 139 × 423 × 695 mm
5,47 × 16,65 × 27,36 palcov
Velkost rozbaleného monitora so stojanom (h × v × š) 182,0 × 476,4 × 608,6 mm

Dodatočné parametre

Kategória: PROFESIONÁLNE
Záruka: 3 roky
Veľkosť uhlopriečky: 27"
Položka bola vypredaná…