Lenovo ThinkPad USB-C Dock - 90W (2x DP, 1x HDMI, RJ45, 3x USB 3.1, 2x USB 2.0, adapter)

Kód: ACLE-40AY0090EU
Neohodnotené
Značka: LENOVO
€222,80 €185,67 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

hinkPad USB-C Dock Gen 2 (40AS), nová generácia univerzálnych dokovacích riešení USB-C s jedným káblom. Podporuje živé 4K displeje alebo viac obrazoviek 1080p, nabíjanie notebooku, pripojenie starších periférnych zariadení USB, káblové siete a rýchle nabíjanie mobilných zariadení.

Najlepšie funkcie
   Jedno pripojenie, žiadne obmedzenia: Myslite na cas, ktorý ušetríte, ak dokážete pripojit všetky svoje periférne zariadenia naraz, prenášat údaje USB bleskom - vysoké rýchlosti 10 Gb / s a ??mat prístup k stabilnému káblovému sietovému pripojeniu bez stresu.
   Celustové displeje s velkostou 4 K alebo viac *: dni, ked sú možnosti vášho notebooku obmedzené, už uplynuli. Teraz môžete zažit vivide 4K na jednej obrazovke alebo multitasking na vyššiu úroven pomocou viacerých obrazoviek.
   Pripravený na váš príkaz: Ideálne na to, aby ste sa stali centrom vášho pracovného priestoru. Úplne ovládajte svoje systémy ThinkPad pomocou systému PXE Boot, System Wake-on-LAN. Podporuje tiež odovzdávanie MAC adries ThinkPad cez dok.
   Dok má schopnost podporovat DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0 pre maximálne 1 x 4K pri 60 Hz, ale skutocný video výstup by závisel od výstupu systému.

Dodatočné parametre

Kategória: DOKOVACIE STANICE A REPLIKÁTORY
Záruka: 1 rok