Logitech G FITS - bezdrôtové herné slúchadlá - čierne

Kód: HSLO985001182
Neohodnotené
Značka: LOGITECH
€234,40 €195,33 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Skutočne bezdrôtový herný headset FITS je ideálny na hranie hier. Profesionálne bezdrôtové pripojenie LIGHTSPEED + Bluetooth® s nízkou latenciou vám umožní hrať na viacerých zariadeniach. Technológia tvarovania LIGHTFORM umožňuje prispôsobenie na mieru.

ZOZNÁMTE SA SO ZARIADENÍM LOGITECH G FITS
Individuálne prispôsobenie pomocou Logitech G FITS. Pre každé ucho. Či už sa radi ponoríte do hrania na PC, mobilných zariadeniach alebo konzolách. Nezáleží na tom, aké účesy alebo pokrývky hlavy radi nosíte - FITS prináša individuálny zážitok, ktorý sa prispôsobí vám a tomu, ako radi hráte.

SKUTOČNÉ BEZDRÔTOVÉ HERNÉ SLÚCHADLÁ
Súpravy FITS sú určené na hranie hier. Majú dlhú výdrž batérie a sú vybavené na hranie na PC, Mac, konzolách a mobilných zariadeniach. Ponúkajú vysoko verný zvuk v malom prevedení a špeciálne tvarované koncovky, ktoré najlepšie vo svojej triede potláčajú pasívny hluk

BEZDRÔTOVÁ TECHNOLÓGIA LIGHTSPEED
FITS sú prvé slúchadlá s technológiou LIGHTSPEED. Získate pripojenie na profesionálnej úrovni, vysoko výkonnú zvukovú odozvu, silnú konektivitu a dlhú výdrž batérie.
Pripojte sa s technológiou LIGHTSPEED k počítaču PC, Mac, Playstation 5, PlayStation 4, dokovacej stanici Nintendo Switch a zariadeniam so systémom Android prostredníctvom rozhrania USB-A alebo USB-C..

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové
Záruka: 2 roky