Logitech G333 - herné slúchadlá do uší, 3,5mm + USB-C, biele

Kód: SPLO981000930
Neohodnotené
Značka: LOGITECH
€43,10 €35,92 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

HRANIE NA CESTÁCH Naplno se ponorte do hry kdekoľvek na cestách. Slúchadlá G333 poskytujú vysoko kvalitný zvuk a čistú komunikáciu s mnohými zariadeniami – PC, mobilnými zariadeniami, Xbox™, PlayStation® , Nintendo® a s ďalšími – prostredníctvom konektoru 3,5 mm a priloženého adaptéru USB-C.

HERNÉ DUÁLNE DYNAMICKÉ MENIČE Slúchadlá G333 boli špeciálne navrhnuté pre optimálny herný zážitok. Duálne vyhradené audio meniče, jeden pre výšky/stredy a jeden pre basy, poskytujú zvuk bohatý na detaily pre vernú reprodukciu herného sveta.

INTEGROVANÝ MIKROFÓN A OVLÁDACIE PRVKY Kvalitný integrovaný mikrofón zaisťuje čistú komunikáciu a chatovanie, integrované ovládacie prvky vám umožnia plynulo spúšťať a pozastavovať prehrávanie a ovládať hlasitosť. Mikrofón vám naviac umožní komunikovať v rámci hry a tiež prijímať hovory pri hraní na telefóne.

POHODLIE NA MIERU, EXTRÉMNA ODOLNOSŤ Vyberte si z rôznych farieb a troch pružných mäkkých silikónových nástavcov, ktoré jemne sadnú do vašich uší. Robustný hliníkový kryt je spoľahlivý a odolný a vyznačuje sa atraktívnym vzhľadom.

FYZICKÉ PARAMETRE Hmotnosť slúchadiel a káblu: 19 gramov Hmotnosť adaptéru USB-C: 6 gramov

TECHNICKÉ PARAMETRE Slúchadlá: 2 dynamické meniče: 5,8 mm + 9,2 mm Frekvenčný rozsah: 20 Hz–20 kHz Impedancia: 24 ohmu ±20 % Citlivosť: 101,6 ±3 dB pri 1 kHz SPL Mikrofón: 4 mm ECM, Citlivosť: -42 dB

POŽIADAVKY port 3,5 mm aux alebo port USB-C KOMPATIBILITA PLATFORIEM PC, mobilné zariadenie, Xbox, PlayStation, Nintendo atď.

OBSAH BALENIA G333 Gaming Earphones 3 veľkosť ušných nástavcov (S, M, L) Adaptér USB-C Púzdro Užívateľská dokumentácia

Dodatočné parametre

Kategória: Káblové
Záruka: 2 roky