Logitech G733 LIGHTSPEED - bezdrôtový RGB herný headset - čierne

Kód: HSLO-981-000864
Neohodnotené
Značka: LOGITECH
€117,50 €97,92 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezdrôtová herná náhlavná súprava navrhnutá pre výkon a pohodlie. Vďaka priestorovému zvuku, hlasovým filtrom a modernému podsvieteniu je to, čo potrebujete, aby ste vyzerali, zneli a hrali štýlovejšie ako kedykoľvek predtým.

HRAJTE SVOJÍM VLASTNÝM ŠTÝLOM
Konečne náhlavná súprava, ktorá dokáže byť rovnako expresívna ako vy. Súprava G733 je bezdrôtová a navrhnutá pre pohodlie. Navyše má priestorový zvuk, hlasové filtre a moderné podsvietenie, ktoré potrebujete, aby ste vyzerali, zneli a hrali štýlovejšie ako kedykoľvek predtým.

BEZDRÔTOVÁ SLOBODA
Bezdrôtová technológia LIGHTSPEED vám poskytuje viac ako 29 hodín výdrže batérie a spoľahlivosť bezdrôtového pripojenia až do vzdialenosti 20 metrov. Hrajte bez rizika zamotania sa do káblov. Uvoľnite sa a ponorte sa do hry, hudby, filmu alebo inej zábavy. Buďte slobodní a hrajte svojím vlastným štýlom.

ROZSVIEŤTE ICH
Približne 16,8 milióna farieb a dve zóny na prispôsobenie podsvietenia podľa vašich predstáv. Prispôsobte si farby, vizualizujte zvuk, staňte sa súčasťou herného sveta - alebo sa len náhodne hrajte s prednastavenými a vlastnými animáciami. Všetko môžete naprogramovať pomocou bezplatného herného softvéru G HUB.

ÚCHVATNÝ PRIESTOROVÝ ZVUK
Priestorový zvuk ďalšej generácie prenesie váš herný svet do reality všade okolo vás. Vychutnajte si všetky okolité zázraky a zvukové podnety, ktoré ponúkajú vaše obľúbené hry - zo všetkých strán. Najnovšia technológia DTS Headphone:X 2.0 prináša priestorový zvuk nad rámec 7.1 kanálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdrôtové
Záruka: 2 roky