Logitech M235 - bezdrôtová myš - šedá

Kód: MOLO910002201
Neohodnotené
Značka: LOGITECH
€21 €17,50 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

ÁŠ PARTNER PRE BEZDRÔTOVÚ PRÁCU
Malá a prenosná myš M235 je ideálna na prácu z domu alebo na cestách. Má ideálnu veľkosť pre väčšinu povrchov, priestorovo obmedzené pracovné priestory a používateľov s menšími rukami a deťmi - je teda skvelou voľbou pre výučbu z domu. Je pripravená na okamžité použitie, praktická a kompatibilná so všetkými bežnými operačnými systémami.

POHODLNÝ TVAR, KOMPAKTNÝ DIZAJN
S myšou M235 zostanete dlhšie produktívni. Jej pohodlný, tvarovaný tvar kopíruje prirodzenú krivku vašej ruky. Myš bola navyše navrhnutá pre pravákov aj ľavákov a umožňuje prepínať medzi ľavými a pravými tlačidlami prostredníctvom softvéru Logitech Options.

JEDNODUCHÁ NAVIGÁCIA, PRESNÉ OVLÁDANIE
Myš umožňuje jednoduchšie prechádzanie vďaka riadenému posúvaniu po jednotlivých riadkoch. Už nikdy nekliknete zle - optický senzor umožňuje plynulé a presné ovládanie kurzora a snímanie pohybu prakticky na akomkoľvek povrchu.

KVALITA, NA KTORÚ SA MÔŽETE SPOĽAHNÚŤ
Myš je vyrobená podľa rovnakých vysokých štandardov kvality, vďaka ktorým sa spoločnosť Logitech stala popredným svetovým výrobcom myší a klávesníc. Myš M235 je odolná a spoľahlivá, navyše vydrží až 12 mesiacov na jednu sadu batérií - vďaka prepínaču napájania a automatickému režimu spánku, ktorý šetrí energiu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezdôtové
Záruka: 2 roky
Typ myši: Kancelárska