Logitech M500s - káblová optická myš, USB - čierna

Kód: MOLO-910-005784
Neohodnotené
Značka: LOGITECH
€34 €28,33 bez DPH

Detailné informácie

Podrobný popis

Myš M500s posunie vašu prácu na vyššiu úroveň vďaka veľmi rýchlemu posúvaniu a siedmim konfigurovateľným tlačidlám. Konštrukcia v plnej veľkosti s dokonale tvarovaným tvarom spája pohodlie a presnosť pre rýchlejšiu a efektívnejšiu prácu.

ULTRARYCHLÝ  PRESNÝ POSUV
Teraz máte na výber z dvoch režimov posuvu. Rýchlo prechádzajte dlhými dokumentmi a webovými stránkami pomocou ultra rýchleho posúvania. Alebo použite režim postupného posúvania na presné posúvanie tabuliek, fotoalbumov alebo zoznamov skladieb.

PLNÁ VEĽKOSŤ A TVAROVANIE PRE POHODLIE
Získajte potrebnú oporu vďaka konštrukcii v plnej veľkosti a dokonale tvarovanému tvaru. Mäkké pogumované bočné rukoväte a tvarovaný dizajn poskytujú vašej ruke celodenné pohodlie a isté ovládanie, čo vám umožní pracovať, hrať sa a pracovať s vysokou efektivitou.

7 TLAČIDIEL NA VÁŠ PRÍKAZ
Prehľadávajte a navigujte efektívnejšie pomocou siedmich prispôsobiteľných tlačidiel. Nakonfigurujte ich pomocou softvéru Logitech OPTIONS na ovládanie konkrétnych funkcií, ktoré potrebujete. Použite ich na okamžité kopírovanie a vkladanie, posúvanie dopredu alebo dozadu - alebo na vykonanie akejkoľvek úlohy, ktorá vám uľahčí život.

Dodatočné parametre

Kategória: Káblové
Záruka: 2 roky